Zamów portret

Portrety na zamówienie

W ślad za genialnym Witkacym, postanowiłam otworzyć własną firmę portretową, która to oficjalnie zyskała status prawny Firmy Portretowej Iwony Golor 3 stycznia 2019 roku. Zajmuję się tworzeniem dużych projektów portretowych, a także portretów wykonywanych na indywidualne zamówienie klienta. Miałam przyjemność malować osoby i te bardzo znane (Jurek Owsiak, Jerzy i Maciej Stuhr, Grzegorz Turnau, Andrzej Seweryn, Szymon Majewski itd), jak i ludzi, których codziennie możemy spotkać przed Klasztorem Braci Mniejszych Kapucynów, oczekujących w kolejce po zupę. Przedstawiam ludzi tak jak ich widzę, starając się przy tym oddać charakter portretowanego, często przerysowując niektóre cechy czy grymasy, które obserwuję, jednak moje portrety nie wkraczają w obszar karykatury, a ich intencja nigdy nie jest obraźliwa.

Portretowanie odbywa się  w następujący sposób: spotykamy się na rozmowę, podczas której ja i Alek Baszun (od początku towarzyszący mi przy wszystkich projektach) robimy zdjęcia, które służą do szkiców, a następnie na podstawie ich, jak również moich obserwacji oraz wrażenia powstaje portret olejny na płótnie, który jest utrzymany w mojej własnej stylistyce malarskiej. Po ukończeniu Pani/Pan akceptuje lub nie (taka możliwość również istnieje;) wtedy jednak zaliczka, która jest wpłacana przed rozpoczęciem pracy (koszty materiałów) przepada, a obraz zostaje w mojej kolekcji) namalowany obraz.
Do każdego portretu dołączam certyfikat oryginalności wydrukowany w formie małej książeczki A5. Oprócz nabycia zamówionego portretu istnieje również możliwość zakupu szkiców(w gotowej oprawie), które powstają specjalnie pod zamówiony obraz.

REGULAMIN: 

1.Kupujący oświadcza, że zapoznał się ze stylem malarskim Iwony Golor i jest świadomy w jakim charakterze maluje.

2.Iwona Golor zobowiązuje się do rzetelnego wykonania portretu

3.Iwona Golor dołoży wszelkich starań aby obraz reprezentował poziom nie gorszy niż obrazy przedstawione Kupującemu w portfolio (włącznie z rozpoczęciem obrazu na nowo, aż do osiągnięcia własnego zadowolenia z malowanego dzieła).

4.Kupujący nie ma możliwości oglądania obrazu przed jego ukończeniem.

5.W momencie ukończenia obrazu wszelkie poprawki na życzenie Kupującego są niemożliwe.

6.W przypadku niezadowolenia Kupującego z portretu obraz wraz z zaliczką przechodzi na własność autorki (Sprzedającego).

CENA: 

30x40cm – 3000 zł
40x50cm- 3500 zł
50x60cm- 4000 zł
60x70cm- 4500 zł
70x100cm- 5000 zł

tel. 570730822

Skontaktuj się

Zobacz politykę prywatności