Zamów portret

Charytatywna aukcja WOŚP. Licytacja kolekcjonerskich plakatów – stopklatek ze spotu WOŚP sygnowanych przez Jurka Owsiaka

W tym roku miałam przyjemność tworzyć całą malarską warstwę do spotu WOŚP – pierwszej takiej artystycznej czołówki w historii działania Fundacji!
Na pamiątkę postanowiliśmy wypuścić kilka kolekcjonerskich serii plakatów – stop-klatek czołówki. ❤
W skład każdej z 5 aukcji WOŚP (#1, #2, #3, #4, #5) wchodzi  pakiet 8 różnych plakatów/motywów o wymiarach 50x70cm. Wszystkie wydruki są ręcznie sygnowane nie tylko przeze mnie ale również i osobiście przez samego Jurka Owsiaka!
Gorąco zapraszam do udziału w charytatywnej aukcji WOŚP! I tylko na niej można zdobyć kolekcję plakatów

A poniżej kilka słów Jurka Owsiaka o tym jak się poznaliśmy i jak doszło do pracy na tegorocznym spotem 🙂

„Iwona Golor to artystka z którą zetknąłem się kilka lat temu za sprawą… mojego portretu, który chciała namalować na aukcję charytatywną. Rezultat przeszedł moje najśmielsze oczekiwanie i tym portretem często się „wypowiadam” w swoich facebookowych wpisach. Świetnie oddany rys, a kilka szczegółów, jak chociażby błysk oka, jest po prostu kwintesencją jej ogromnych umiejętności. Iwona w swojej twórczości stworzyła bardzo wiele niesamowitych portretów, które przede wszystkim swoją niezwykłą, malarską kreską oddają osobowość każdej z portretowanych osób.

Zaproponowałem Iwonie, aby stworzyła naszą reklamówkę telewizyjną 29. Finału WOŚP. To było absolutnie nowe podejście w zaprezentowaniu zaproszenia do naszego Finału. Pamiętam, że najpierw rozmawialiśmy, a potem Iwona zaczęła przesyłać pierwsze portrety, a my dodawaliśmy jeszcze więcej uśmiechu i zachwyceni postanowiliśmy taki teledysk pełen słońca i dziecięcej radości stworzyć na 29. Finał! Iwona wykonała najwyższej klasy wydruki stopklatki tych pięknych twarzy i wszystko to w numerowanych, autorskich kopiach trafiło na aukcję. Przed Państwem 5 pierwszych wydruków z podpisem autorki i także moim do wylicytowania. Piękna oprawa, którą pozostawiamy Państwu sprawi, że to dzieło będzie fantastycznym kolorem na Waszej ścianie. „
Jurek Owsiak