Zamów portret

5 ludzi 5 historii. Nowy cykl portretów

Cykl portretów przedstawiających pięciu różnych ludzi z pięcioma różnymi historiami życia. Każda z historii została opisana pod poszczególnymi portretami- zapraszam do czytania. Obrazy powstały na zamówienie prywatnego klienta.

Wybitny polski kucharz. W wyniku alkoholizmu stał się bezdomny. Trafił do domu opieki i wygrał z nałogiem do końca pozostając abstynentem. Niezwykła wrażliwa osobowość.

 

Osoba pokorna i pogodna, prawdopodobnie zbyt delikatna i eteryczna, żeby poradzić sobie samodzielnie z surową codziennością.

 

Cichy, mistyczny człowiek o wręcz filmowej twarzy. Jego jasne życiowe perspektywy przerwał tragiczny wypadek 30 lat temu.

 

Najstarszy podopieczny domu opieki, który trafił do niego nie przez uzależnienie, a brak chęci zaopiekowania się nim przez rodzinę. Dziennie przelicza swoje pieniądze z portfelika,  które często podbierają mu inni. Większość dnia spędza w łóżku w garniturze.

 

Człowiek bardzo charyzmatyczny. Przypomina postać z kreskówi- Popeyea. Alkoholik, który przez lata nocą spał w szafie na cmentarzu,  a rano mył groby.  Aktualnie abstynent mieszkający w domu opieki.