Zamów portret

Wystawa moich obrazów z kolekcji Jurka Owsiaka w galerii ToTuart w Koneserze na Pradze.

Jurek Owsiak dziękuję Ci za tą przepiękną inicjatywę!!!!!
Moja indywidualna wystawa obrazów z kolekcji Jurka w galerii Totuart w Koneserze na Pradze!!
To jest zdecydowanie najpiękniejsza wystawa jaką do tej pory miałam! I szczególna bo po raz pierwszy wystawiony został przekrój moich obrazów z różnych lat (najstarsze z 2017 malowane krótko po skończeniu ASP) i dla mnie samej jest fascynujące móc zobaczyć malarską drogę, którą przez te lata przeszłam!
Pierwszy raz publicznie są także zaprezentowane wielkoformatowe dwumetrowe portrety, oczywiście kolosalną rolę odgrywa tu także rewelacyjna przestrzeń galerii Totuart, tej samej, która publikuje znakomity codziennik artystyczny! I rzecz jasna dobór i zakomponowanie ekspozycji, które o ile wiem, są w przewadze zasługą samego Jurka!
Okazuje się też, że moje pejzaże potrafią być co najmniej dwustronne!  Na wystawie Jurek celowo powiesił dwa obrazy do góry nogami i działają! Hahaha ciekawe czy będziecie w stanie zgadnąć, które to obrazy
Wystawa potrawa do końca sierpnia i jeżeli ktoś miałby z Was ochotę żebym odprowadziła po wystawie osobiście to piszcie, bo ja z największą przyjemnością, a za wszystkimi obrazami kryją się bardzo ciekawe historie, historie ludzi, miejsc i procesu tworzenia
Jeszcze raz Jurku ogromnie dziękuję!! Jesteś gigant!!
Ps. Film oglądajcie koniecznie z dźwiękiem!! Bo jej tekst i klimat pasuje do obrazu jak żaden inny!! Piosenka jest autorstwa mojego super męża Alek Golor-Baszun i zupełnie przez przypadek publikowana przedpremierowo ha!